Jak změnit telefonní číslo pro přístup k běžným účtům z jiné země?

9.7.2020 Banka

Dobry den, ponevadz zijeme v Kanade a virus nam nedovoli priletet do Prahy, tak potrebujeme poradit, jak nahlednout do nasich beznych uctu. Na formulari jsme originalne zadali ceske telefonni cislo a ted potrebujeme nahlednout do nasich beznych uctu tady z Kanady. Je na to nyni treba SMS, ale potrebujeme ji zaslat na kanadske telefonni cislo. Jak postupovat pri zmene telefonniho cisla? Prosim poradte.

Dobrý den,

obávám se, že změnu telefonního čísla pro přihlašování do internetbankingu nelze provést takto na dálku (banka nemá jak ověřit Vaši identitu). Navíc banky vyžadují české telefonní číslo pro zasílání autorizačních SMS.