Jak doložit výši příjmů, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, chceme si brat hypoteku a chci se zeptat, jestli se banka muze podivat na muj ucet, kolik doopravdy dostavam vyplatu a kolik mesicu zpetne? Potrebuji pro banku napsat vyssi plat nez mam, tak jestli to staci napsat u ucetni fiktivne, ze beru vic nebo mi to musi posilat dopravdy na ucet skrz to, ze se banka muze podivat? Mockrat dekuji za odpoved

Dobrý den,

některé banky vyžadují pouze potvrzení o výši příjmu ze mzdové účtárny, jiné banky chtějí doložit i výpis z účtu za posledních 3-6 měsíců. Důrazně nedoporučuji falšovat výši příjmů - to by byl úvěrový podvod. Banka by následně mohla pro porušení smluvních podmínek úvěrovou smlouvu kdykoliv vypovědět a požadovat po Vás navrácení celé částky zpět a to ihned (což by pravděpodobně vedlo k okamžitému prodeji nemovitosti).