Banky.cz Bankovní poradna zdarma Daně #23273, Jak zaplatit daň z nemovitosti?

Jak zaplatit daň z nemovitosti?, Daně

30.3.2024 Daně

Dobrý den, každý rok jsem platil v hotovosti na pokladně na Praze 1 Štěpánská ul. daň z nemovitosti tak, že jsem dal občanku a řekl výši sumy (která byla léta stejná). Bez té sumy bych to nemohl zaplatit. Jak to bude nyní? Děkuji

Dobrý den,

daň z nemovitosti můžete platit následujícími způsoby:

  • bezhotovostně platbou z vašeho účtu na účet finančního úřadu
  • bezhotovostně či hotově přes SIPO
  • hotově složenkou na pobočce pošty