Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #5473, Jak zrušit stavební spoření?

Jak napsat žádost o zrušení stavebního spoření nebo životní pojistky? Náležitosti, které by měla žádost obsahovat.

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
19.11.2018 Spoření

Prosím, jak mám napsat žádost, když chci zrušit stavební spoření nebo životní pojistku? Jaké náležitosti musí žádost mít? Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den,

navštivte nejbližší pobočku vaší stavební spořitelny a životní pojišťovny a požádejte o zrušení spoření/pojištění. Netřeba doma sepisovat žádné žádosti. Výpovědní lhůta stavebního spoření činí 3 měsíce od konce měsíce, ve kterém byla výpověď podána.