Jsem ještě v exekuci?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, nejprve bych rád uvedl pár detailů před mým dotazem. Před pár lety v mládí jsem byl pošetilý a nerozumný, pár měsíců jsem neplatil zdrav. a soc. pojištění. Uplynul nějaký měsíc a na bankovní účet mi přišla exekuce, vše strženo do nuly. Poté jsem začal pracovat v jedné firmě a ačkoliv mi byla výplata posílána na účet přítelkyně - i tak mi nechodila celá, pochopitelně to bylo pokračování té exekuce ale již na plat (hádám?). Ze zmiňované firmy jsem přešel jinam, kde toto pokračovalo prvních pár měsíců a teď již nic. V nedávné době jsem bral notebook na splátky bez navýšení (zaměstnanecký bonus) a to mi dali bez problémů. No a otázka zní, zdali mohu mít exekuci stále někde, i přes to, že mi poskytovatel úvěru schválil návrh na splátky bez problému a výplata která chodí k přítelkyni na společný účet je taková jaká má být. Děkuji moc předem za odpověď a za Váš čas.

Dobrý den,

velmi pravděpodobně jste svůj dluh na odvodech již doplatil a exekuce byla ukončena (doporučuji ověřit v exekučním rejstříku). Výplatu si určitě nechte zasílat na svůj běžný účet.