Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5810, Jsem předlužená, co dělat?

Jsem předlužená, co dělat?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.1.2019 Půjčka

Dobrý den, jsem na rodičovském příspěvku a nevím si už rady. Půjček mám nad hlavu jen z mojí blbosti. Nestíhám to splácet. A nechci se dostat do exekuci. Můj dluh u banky a nebankovních společnosti je zhruba 150 000 Kč. Mohli by jste mi poradit co mám dělat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jediným řešením je omezení výdajů na minimum (třeba několik měsíců žít o chlebu a vodě) či zvýšení příjmu (brigáda). Oboje je na rodičovské s malým děckem velmi komplikované, protože z rodičovského příspěvku (ve Vašem případě max. 11 500 Kč) není moc kam slevovat. Soud by Vám nyní neschválil ani osobní bankrot, protože ze svého příjmu byste pravděpodobně nebyla schopna splatit ani 30% dluhů během následujících 5 let.