Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #23526,Když splatím insolvenci dříve

Když splatím insolvenci dříve, Exekuce a insolvence

Přejí dobrý den, mám otázku. Před pár dny mi schválili Usnesení o oddluženi, od června mi začíná první splátka. Mám momentálně 2 příjmy. Z HPP je můj čistý plat 20 500 Kč, z DPP je příklad 8 500 Kč. Jsem bez dětí a svobodný Veškeré dluhy mi dělají 224 300 Kč tisíc. Kolik myslíte, že mi budou srážet? A za jak dlouho to asi splatím? Když splatím 100%, je možné ukončit insolvenci za 22 měsíců? Podle splátek to tak sedí. Děkuji

Dobrý den,

z celkového čistého příjmu 29 000 Kč Vám bez dětí/manželky bude zůstávat 18 138 Kč, srážky budou 10 862 Kč. Celý dluh tak pravděpodobně splatíte za 23-25 měsíců (ve srážkách je ještě odměna ins. správce), insolvence Vám pak bude obratem ukončena. Kdyby se náhodou nedařilo a splácel byste pomaleji, může Vám být insolvence též ukončena po 36 měsících při splacení min. 60% přihlášených pohledávek.