Jaká částka bude splácet po schválení oddlužení a jak se počítá srážka?

Dobrý den, od 12.5. 2020 byla mé opatrované osobě schválena zkrácená varianta oddlužení na 36 měsíců, jelikož je zbavena svéprávnosti a pobírá invalidní důchod ve výši 14 286 Kč Srážka před schválením oddlužení činila 4 918 Kč. Jakou částku bude splácet ve splátkovém kalendáři po schválení oddlužení? Pokud existuje nějaká kalkulačka pro výpočet srážky v této situaci. Srážka činila v roce 2018 2 600 Kč, později ji navýšili na maximum z důvodu přednostních pohledávek. Paní je v sociálním zařízení, kde jen za pobyt platí 6 300 Kč a obědy zhruba 2 000 Kč. Na ostatní jí zbývá 1 000 Kč. Děkuji. Pokud není můj dotaz srozumitelný, rád ho doplním. Od 30.12. 2019 jí srážejí maximální částku a platí insolvenční správkyní 1 089 Kč. 5 měsíců jde srážka do depozitu a navíc 6 534 Kč insolvenční správkyni. Tyto peníze budou rozděleny věřitelům, ale do splátkového kalendáře se nezapočítávají. Paradoxem je, že za jeden den v prosinci 2019 zaplatila insolvenční správkyni 1089 Kč a ta tuto platbu velmi tvrdě vyžadovala.

Dobrý den,

nezabavitelné minimum pro čistý příjem 14 286 Kč bez vyživovaných osob činí 9 368 Kč (od června dojde k mírnému navýšení). To je částka ekvivalentní exekuci s přednostními pohledávkami.