Kolik mi budou strhávat z příjmu, když mám insolvenci a jsem na mateřské dovolené?

Dobrý den, jsem matka na mateřské dovolené a mám už 3 roky insolvenci. Jelikož jsem 15 měsíců na MD, tak mi nestrhávají nic. Ale od 2.11. 2020 mám nástup do zaměstnání. A jelikož mám insolvenci stanovenou tak, že mi z prvního zaměstnání strhávali všechno a nechali mi jen 10 000 Kč, chci se zeptat, kolik mi teď budou strhávat, když mám i rodičovský příspěvek. Děkuji

Dobrý den,

přijde na to, jak vysoký budete mít čistý příjem ze zaměstnání. Např. při čistém výdělku 15 000 Kč bude s rodičovskou Váš celkový příjem 25 000 Kč a při jedné vyživované osobě (1 dítě, bez manžela) by Vám zůstávalo 15 242 Kč. V rámci insolvence započaté před 6/2019 je třeba splatit min. 30% dluhů.