Problém s platbou na zrušený účet - jak získat peníze zpět?

31.3.2019 Banka

Dobrý deň, som zo SK a na účet bratovi, ktorý ho má v CZ (CZ310300xx) jsom chcela poslat penize.. Chcela by som sa opýtať či uvedený účet stále je lebo brat mi povedal že si ho zrušil ale platba sa mi nevrátila. A komu patrí nakoľko by som si sumu vyžiadala naspäť. Ďakujem

Dobrý den,

banky Vám nemohou sdělit jméno majitele účtu v rámci zachování bankovního tajemství. Pokud se Vám peníze nevrátily zpět, byly pravděpodobně připsány na bratrův účet.