Komu platím pojistné?, Pojištění

Životní pojištění od expertů
4.1.2018 Pojištění

Dobrý den, prosím o pomoc, měla jsem úraz a platím si úrazovou pojistku. Nejsem doma a dlouho nebudu a potřebuji zjistit podle čísla účtu komu platím úrazovou pojistku. Na příslušné bance toho účtu mi nechtěli sdělit, komu účet patří, a moje banka Equa bank taktéž ne. Děkuji Lenka

Dobrý den,

žádná banka Vám nemůže poskytnout jakékoliv informace o majiteli účtu v rámci zachování bankovního tajemství. Zkuste číslo účtu zadat to vyhledávače (Google, Seznam) - pojišťovny čísla účtů pro platby pojistného zveřejňují na svých webech a nemělo být problém pojišťovnu identifikovat.