Jak zvládnout splátky insolvence při sníženém příjmu?

Dobrý den, třetím rokem řádně platím insolvenci. Teď jsem doma na 60% platu kvůli uzavřeni škol, jsem samoživitelka, syn 11 let. Co když mi z tech peněz nebudou moci strhnout splátku (když bude příjem nižší než nezabavitelné minimum)?

Dobrý den,

pro úspěšné ukončení insolvence je třeba splnit podmínku úhrady min. 30% dluhů během 5 let. O dočasném výpadku příjmů informujte svého ins. správce, určitě pro to bude mít s ohledem na krizi koronaviru pochopení. Taktéž si nárokujte od otce dětí alimenty.