Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4068, Kreditní karta Raiffeisenbank

Kreditní karta Raiffeisenbank, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.11.2017 Půjčka

Dobrý den, nedávno mě kontaktovala jedna pracovnice Raiffesenbank a nabídla mi kreditní kartu Style s tím, že první 3 měsíce budu platit o 300 Kč méně, než jsem vyčerpal. Na základě toho jsem nabídku přijal. Chci se zeptat, je to pravda? Existuje u této banky tato možnost? Teď mám s tím totiž problémy. Obávám se, jestli ta pracovnice mě neoklamala.

Dobrý den,

standardně u kreditní karty Style (Raiffeisenbank) získáváte měsíčně 1% z utracené částky (max. 129 Kč) a platíte poplatek za vedení karty 50 Kč. Abyste tedy skončil aspoň na nule, musíte kartou měsíčně utratit min. 5 000 Kč. Bonus 300 Kč pro první 3 měsíce RB oficiálně nenabízí, ale může se jednat o neveřejnou promo akci. Já osobně důrazně doporučuji nikdy nic po telefonu nesjednávat a tyto hovory ihned pokládat. Takhle se seriozní obchod nedělá. Doporučuji náš článek Podvody s prodejem produktů po telefonu.