Banky.cz Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6964, Kreditní karta s procenty z plateb

Kreditní karta s procenty z plateb, Půjčka

SD
Dobrý den, sháním platební kartu, která má nejvyšší vrácené procento z provedených plateb. Můžete mi něco doporučit? Díky.

Hledáte půjčku? Zde najdete tu nejlepší!

Dobrý den,

z debetních karet dnes bohužel žádná nenabízí bonus v podobě procent z plateb. Naopak většina kreditních karet tyto a jiné bonusy (např. cestovní pojištění) nabízí. Kompletní přehled v našem srovnávači kreditních karet, doporučuji Diners club.

Petr JermářBanky.cz

Máte jiný dotaz? Ptejte se

Články ZE SVĚTA FINANCÍ

Analytici otočili a čekají zlevnění hypoték. Kvůli koronaviru i ropě

Analytici otočili a čekají zlevnění hypoték. Kvůli koronaviru i ropě

30.3.2020, Hypotéka, Autor: Luboš Gregor

Ani ne do půlky března. Tak dlouho vydrželo analytikům přesvědčení, že úrokové sazby hypoték letos porostou. Prudké šíření koronaviru COVID-19 ale táhne dolů akciové trhy. A s nimi i mezibankovní sazby, od kterých se mimo jiné odvíjí úroky hypoték. Dá se proto čekat, že brzy přijde další vlna zlevňování hypotečních úvěrů.

Řešení, jak ušetřit při podnikání? Je tu platební brána zdarma!

Řešení, jak ušetřit při podnikání? Je tu platební brána zdarma!

29.3.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

V době, kdy kvůli koronaviru řada lidí přišla o zdroj příjmů z prodeje v kamenných prodejnách, je potřeba najít fungující alternativní cesty. 

Transparentní účet není jen pro neziskovky a politiky. Podívejte se, kde a jak si ho zřídit

Transparentní účet není jen pro neziskovky a politiky. Podívejte se, kde a jak si ho zřídit

27.3.2020, Běžný účet, Autor: Petr Jermář

Před volbami nebo při živelných katastrofách a krizích. To jsou chvíle, kdy se nejčastěji setkáte s transparentními účty. Jako například nyní, kdy si je kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zřizují instituce, které vyrábí roušky do nemocnic či pro důchodce. Založit si ho ale může každý. Ukážeme vám, kde a jak si ho můžete zřídit.

Čtěte více
Novinky, zajímavosti a tipy ze světa financí a bankovnictví přesně psané pro běžného uživatele

Poradna banky.cz - ptáte se

A

#9487, Insolvence, Exekuce a insolvence, 31.3.2020

Dobry den, ceka me prezkumne jednani, mohu si vzit s sebou i svagrovou? Mam hodne prihlasenych pohledavek, ale hodne nepravem. Jsou zaplacene a svagrova mi vypracovavala podklady, ma v tom lepsi prehled. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, ano, na soudní jednání si můžete vzít švagrovou či jiného právního zástupce.

J

#9486, Exekuce, insolvence a blokace účtu, Exekuce a insolvence, 31.3.2020

Dobrý den, požádal jsem o insolvenci, tu schválili a přesto mi exekutor zablokoval účet a plat. Jak odblokovat účet, má na to právo?

Dobrý den, během insolvence je vykonavatelnost exekucí pozastavena (exekutor Vám může blokovat účet, ale nemůže z něj strhnout peníze). Taktéž může požádat zaměstnavatele a deponování exekučních srážek ze mzdy.

K

#9485, Jak zadat mezinárodní platbu, Platba, 31.3.2020

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, jak uhradit objednávku zboží z Polska. Přišly nám údaje, ale přiznám se, že nevím, co s nimi a kam co vepsat. Payment DIXER PARTS ul. Grottgera 10 43-241 Łąka Bank Milenium 65 1160 2202 0000 0002 1967 1557 Tytułem: Order 1065 Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, příjemce platby Vám musí zaslat IBAN (mezinárodní formát čísla účtu) a SWIFT/BIC (mezinárodní kód banky). To dlouhé číslo začínající "65" je nekompletní IBAN (pravděpodobně chybí za začátku 2 písmena), SWIFT/BIC chybí.

Prohlédnout další dotazy
Celkem více než 9400 přehledně členěných dotazů


Rychlé odkazy

Banky v ČR