Zjistěte nominalní hodnotu a možnosti prodeje akcií pivovaru Ostravar

Investice se zhodnocením až 12%

Dobry den, investovala jsem ve druhe vlne kuponove privatizace do akcii pivovarska investicni c. 770850000966. Dle vypisu jsem majitelkou 30 akcii pivovar ostravar registrovan na c. uctu 100045894252. Rada bych vedela nominalni hodnotu techto akcii, pripadne mi sdelte, kam se mam s cennymi papiry dostavit za ucelem prodeje. Za kladne vyrizeni predem dekuji.

Dobrý den,

Pivovarská investiční společnost je v likvidaci - její akcie mají pravděpodobně nulovou hodnotu. Pivovar Ostravar stále existuje, tedy pokud vlastníte přímo akcie pivovaru (a ne Pivovarské investiční), akcie hodnotu mít budou. Navštivte web CDCP (Centrální depozitář cenných papírů), kde si po zadání svého rodného čísla můžete ověřit, jaké akcie z kuponové privatizace přesně vlastníte. Následně si vyberte prostředníka (doporučuji Fio banku), který Vás bude zastupovat při obchodování na kapitálovém trhu. Tento prostředník Vám založí majetkový účet v CDCP a převede Vám na něj Vaše akcie. Teprve po té bude možné s akciemi volně obchodovat.