Banky.cz Banky.cz Štítky kuponová privatizace

kuponová privatizace

Akcie z kuponové privatizace

Dobrý den, našel jsem staré akcie z kuponové privatizace. Konkrétně akcii Agrospolu Hostovice v jmenovité hodnotě 10 000 Kč a 5 kusů akcií TESU a.s. každá po 1 000 Kč, snažím se dopátrat jejich současnou hodnotu a případnou možnost prodeje. Prosím o radu. Děkuji

Kuponová privatizace

Dne 9.4.1993 jsem zakoupil Nárokový list HBS Harvardsky růstový investiční fond za 100 000 Kč. Nárokový list má číslo identifikace 461007429, série 1035740. Za předsedu představenstva podepsaná Petra Wendová.

Akcie v nezařazené evidenci CDCP

Dobrý den, také potřebuji zjistit, zda já a členové rodiny nemáme zapomenuté nějaké akcie z doby privatizace. Bohužel Vámi zveřejněný odkaz na službu CDCP je již neplatný, neboli jejich služba byla k 1.1.2020 ukončena. Děkuji

Akcie z kuponové privatizace

Jak zjistit, zda já a členové rodiny nemáme zapomenuté nějaké akcie z doby privatizace?

Staré akcie z kuponové privatizace

Dobrý den, našla jsem založenou akcii Vojenské stavby - Invest na doručitele v hodnotě 1 000 Kč vydanou 21.6. 1994. Má ještě tato akcie hodnotu? Když ano, kde ji mohu vyměnit za hotovost ? Děkuji za odpověď.

Akcie z kuponové privatizace

Pokračování dotazu č. 8051: Manželka nemá s žádným správcem uzavřenu smlouvu, to bychom si poradili. Jen prostě vlastní akcie z kuponové privatizace a chce se jich zbavit.

Cenné papíry z kuponové privatizace

Dobrý den, moje matka vlastnila ještě z privatizace CP nějakého fondu ČSOB v rámci společnosti OB Invest, investiční společnost, a.s. Nyní zemřela, a tak se v rámci zjišťování jejího majetku našel výpis z účtu CP v SCP s CP ČSOB Český dluhopisový OPF. V současné době asi již společnost OB invest, IS, a.s. neexistuje. Nevíte kdo převzal její závazky a kdo tedy nám může říci zda matka má nebo nemá nějaké akcie či PL vedené u této společnosti? Děkuji za info.

Kuponová privatizace Unipetrol

Dobry den, mela jsem akcie Unipetrolu z kuponové privatizace. Potřebuji zjistit, ve které vlně kuponové privatizace se obchodovaly, tj. ke kterému datu jsem je získala. Mohla to byt první vlna a datum prosinec 1992? Děkuji

Akcie z kuponové privatizace

Dobrý den, mám kuponovou knížku, jsou na ní 4 společnosti. Poštovní Banka, a.s , Podnik Výpočtovej techniky Bratislava Š.P , Podnik Výpočetní Techniky, a.s, Držitel Mezinárodní ceny za Kvalitu Trade Leaders club 1991. Nevíte jestli má nějakou cenu? Děkuji

Jak zjistím hodnotu akcií?

Dobrý den, ze slavné kuponové privatizace mám 7 akcii jedné společnosti. Jak a kde zjistím, jestli jsou obchodovatelné a jakou mají cenu? Popř. kde je prodat? Děkuji za odpověď.

Zaplatím daň z prodeje akcií?

Byla jsem vlastníkem akcií z kuponové privatizace, které jsem v r. 2018 prodala. Podléhá prodej 15% dani z příjmu? Dále v roce 2018 končila splatnost Kalouskových státních dluhopisů. Musím zdanit zisk z těchto dluhopisu? Za odpověď děkuji.

Převod akcií z nezařazené evidence

Dobrý den, můj otec vlastní akcie firmy ČEZ z kuponové privatizace. Chtěl by je převést na mého syna, tedy na jeho vnuka. Můžete mi poradit, jakým způsobem má při tomto převodu postupovat? Musí to provést osobně nebo bych ho při tom převodu mohla zastupovat (je mu 86 let)? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Výplata dividend

Dobrý den, mám u KB portfoliový účet, kam mi chodí dividendy z akcií z kupónové privatizace. Nyní jsem požádala o převod peněz do jiné banky a KB mi můj požadavek zamítla s odůvodněním, že si musím k tomuto účelu založit u nich běžný účet. Má na to KB právo, aby si kladla takovou podmínku? Mám běžný účet v jiné bance a další účet nepotřebuji. Děkuji za odpověď.

Kuponová privatizace

Jak zjistím, kde všude mám akcie z kuponové privatizace?

Akcie z kuponové privatizace

Prosím o radu. Moje devadesátiletá maminka má na majetkovém účtu (z privatizace) částku asi 115 000 Kč, které chce darovat pěti vnučkám. Jak má postupovat. Maminka nechodí, ale na vozíku mohu maminku dovézt. Děkuji

Privatizace a kuponová knížka

Zdravím, od bazarníka jsem si za minimální částku z nostalgických důvodů koupil kupónovou knížku z první vlny kupónové privatizace. Pak mi známý řekl, že se mám podle rodného čísla podívat, jestli je na ni ještě něco psaného. A ono je. Zajímalo by mě co, ale netuším, jak se k tomu dostat, když nemám plnou moc od původního majitele knížky. Existuje prosím nějaký způsob? Díky, Honza

Výkup akcií

Pokračování dotazu 4428: Dobry den, podle CDCP nejsem vlastnikem akcii, pritom mam vypisy cennych papiru. V nejblizsi dobe u nas probehne vykup cennych papiru, dle info. letaku. Ma vyznam se tam dostavit?

Kuponová privatizace

Dobry den, investovala jsem ve druhe vlne kuponove privatizace do akcii pivovarska investicni c. 770850000966. Dle vypisu jsem majitelkou 30 akcii pivovar ostravar registrovan na c. uctu 100045894252. Rada bych vedela nominalni hodnotu techto akcii, pripadne mi sdelte, kam se mam s cennymi papiry dostavit za ucelem prodeje. Za kladne vyrizeni predem dekuji.

Kuponová knížka

Dobrý den, zkoušel jsem, zda a jak z rodného čísla zjistím, jestli tam na fondech něco je, ale vůbec to nefunguje . Dříve to spravoval RM systém, teď CDCP ale vůbec se z toho menu nejde dostat nikam. Děkuji za info.

Akcie z kuponové privatizace

Dobrý den,  před několika lety jsem podědil akcie z kuponové privatizace (Unipetrol). Potřebuji poradit, jak s nimi nakládat, jak je převést na sebe. A pomoct při jejich spravování. DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR