Jak prodat akcie, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%

Dobrý den, prosím o informaci kde najdu zprostředkovatele pro obchod s akciemi. Chci prodat akcie ČEZ. ČSOB u které mám založený běžný účet to nedělá. Děkuji

Dobrý den,

služby zprostředkovatele (brokera) nabízí např. Fio banka. Máte-li akcie ČEZ ještě z doby kuponové privatizace, bude nejprve třeba je převést z tzv. nezařazené evidence na váš majetkový účet (broker vše zařídí). Více info v článku Kuponová privatizace.