Banky.cz Bankovní poradna zdarma Akcie a investice #15060, Mají mé akcie z kuponové privatizace nějakou hodnotu?

Mají mé akcie z kuponové privatizace nějakou hodnotu?, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
12.8.2021 Akcie a investice

Dobrý den, mám akcie z kuponové privatizace. Kde zjistím, zda je ještě mám a jakou mají hodnotu: ZÁVODY APLIKOVANÉ CHEMIE a. s., PREFIZOL BOHUMÍN, KONAX a.s., LONKA PŘÍBOR a.s., NÁPOJOVÁ TECHNIKA a.s., TESLA LANŠKROUN a.s., LESY FRÝDEK MISTEK a.s., ČESKÁ ZBROJOVKA a.s., HOTEL INTERNACIONAL PRAHA, ZBROJOVKA BRNO a.s. a ENERGETICKÉ STROJÍRNY. DĚKUJI

Dobrý den,

výpis akcií dle RČ z tzv. nezařazené evidence Vám poskytne CDCP za poplatek 500 Kč (tím zjistíte, jaké akcie vlastníte). Hodnotu všech Vámi uvedených akciových titulů Vám mohu ověřit v rámci placené osobní konzultace (v případě zájmu mne prosím kontaktujte přes email: petr.jermar@banky.cz). Takto od oka Vám mohu potvrdit, že hodnotu budou mít určitě obě zbrojovky (stále existující a prosperující firmy).