Co dělat s kmenovými akciemi společnosti Equity Holding? Zjistěte, zda mají hodnotu a jak postupovat před blížícím se termínem vyzvednutí!

Investice se zhodnocením až 12%
11.10.2021 Akcie a investice

Dobrý den, mé babičce přišel dopis, že má přes 4 mil. kmenových akcií u společnosti Equity Holding (dříve kuponová knížka). Bohužel nevíme, zda mají hodnotu. Máme strach, že propadnou, termín k vyzvednutí akcií končí zřejmě 15.10.2021. Děkuji

Dobrý den,

takto velké množství akcií doporučuji určitě vyzvednout (máte na to stále 4 pracovní dny). I při velmi zanedbatelné cenně akci (např. 10 haléřů) nebo likvidaci firmy a výplatě likvidačního zůstatku by mohla být výtěžnost zajímavá.