Kurzy mBank, Běžný účet

28.6.2017 Běžný účet

Dobrý den, které banky mají nejnižší poplatky při platbě kartou v zahraničí? Např. mBank přidává ke kurzu Visy ještě asi 3-5% z transakce, tedy. ve výsledku vyjde kurz EUR cca o korunu horší než ve směnárně. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

platby kartou jsou celosvětově zdarma. mBank má bohužel bezkonkurenčně nejhorší kurzy a navíc ještě tyto dodatečné poplatky za konverzi měn - doporučuji změnit banku. Vyzkoušejte třeba Equa bank, kde máte vše zdarma a zcela bez podmínek. Dobré kurzy jsou zde samozřejmostí, výběry z bankomatů všech bank v tuzemsku zdarma, v zahraničí za 9 Kč. Více info a možnost sjednání online zde.