Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8173, Mám dluhy a chci si půjčit

Mám dluhy a chci si půjčit, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.11.2019 Půjčka

Dobré ráno, řeším půjčku, ale mám dluh na dph a pojištění. Chci si vzít půjčku na zaplacení těch dluhu a taky na kauci bytu a nábytek atd., výplatní pásky mám z bývalé práce 3, potom jsem byl měsíc bez práce a teď zase pracuji už 3. měsíce, v prosinci už budu mít 3. výplatní pásku ze stávající práce. Výdělek mám průměr 15-17 000 Kč bez stravenek a bonusu atd. Teď na Vánoce bude větší a chtěl bych si půjčit aspoň 70 000 Kč s rozumnými splátkami, které mi nijak neublíží finančně. Například 500-1 000 Kč. Mohl byste mi s tím nějak poradit?

Dobrý den,

s dluhy po splatnosti budete mít negativní záznam v registrech dlužníků a další 3-4 roky Vám bohužel nikdo nepůjčí. Banky obecně u půjček vyžadují nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě, tedy ani bez dluhů by Vám nyní nepůjčily. Na nábytek si určitě nepůjčujte a raději žijte třeba pár měsíců na matraci na zemi s oblečením v krabicích (tak mimochodem bydlí i mnoho mladých majitelů bytů, kteří všechny peníze vydali za pořízení nemovitosti). Nejprve je třeba splatit všechny dluhy, pak si vytvořit dostatečnou rezervu ve výši 3-6 násobku pravidelných měsíčních výdajů a teprve potom případně přemýšlejte o nábytku nebo půjčkách (jinak velmi riskujete exekuce a osobní bankrot).