Mám šanci získat hypotéku na byt za 900 000 Kč?

Sjednejte si hypotéku online

Zdravim, mám šanci dostat hypotéku? je mi 27, svobodný, mám 600 tisic uvěr, za který mi ruči kamarád a 30 tisíc Provident, kterž jsem si bral na opravu vozu. Jsem zaměstnany na dobu neurčitou už 5 let, přijem mám od 27-32 tisíc korun, půjčku splácím 8 200 Kč, Provident 2 800 Kč, nájem platím 6 600 Kč, v nájmu bydlím s přítelkyní. Chtěl bych hypoteku na byt,  ktery se prodává za 900 000 Kč. 100 tisic bych sehnal v hotovosti. Děkuji

Dobrý den,

ze svého příjmu můžete měsíčně vynaložit na splátky všech úvěrů max. 45% (tedy 12 150 Kč). Splátky současných spotřebitelských úvěrů činí 11 000 Kč, čímž pádem Vám bohužel nezůstává žádný prostor pro splácení hypotéky. Splátka hypotéky 800 000 Kč na 30 let při úroku 2,9% vychází na 3 300 Kč. To není nedosažitelné. Chtělo by to ale nejdříve doplatit aspoň Provident a něco málo z druhé půjčky.