Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6626, Máme šanci získat půjčku na auto?

Máme šanci získat půjčku na auto?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.5.2019 Půjčka

Dobrý večer, dnes jsme si s manželem byli pro auto v Auto esa. Mně je 22, manželovi taktéž. Máme dvě děti a náš čistý příjem činí 30 000-40 000 Kč, když je lépe, tak i 45 000 Kč. Nemůžeme však doložit všechny výplaty. Takže pro úvěrovou společnost to je asi 30 000 Kč. Nemáme moc dluhů, jen jsme si půjčili 30 000 Kč na matrace u Essoxu, to jsme splatili o rok dříve. Pak jsme si od České spořitelny půjčili 50 000 Kč, chybí nám splatit ještě asi 15 000 Kč. Byt i s energií platíme 8 000 Kč a tu půjčku 1 400 Kč. Mimo to neplatíme ani jízdné, nic. Jen jídlo a běžné potřeby. Manžel pracuje na dobu určitou, ale nikdy už od druháku nebyl bez práce. Je šance, že když nám to neschválila Česká spořitelna, schválí to někdo jiný?

Dobrý den,

banky mohou počítat pouze s doložitelnými příjmy, takže Vám více než 30 000 Kč uznat nemohou. U vás se bohužel potkává mnoho rizikových faktorů: Práce na dobu určitou, nízký věk, dvě malé děti a nízký oficiální příjem. Naopak kladem je pozitivní úvěrová historie (vše vždy řádně spláceno.). Doporučuji jednorázově doplatit celých 15 000 Kč, čímž byste se zbavili svého posledního úvěru. Pak by se Vám nová půjčka na auto získávala lépe.