Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #12272, Mohu se v insolvenci přestěhovat?

Insolvence a stěhování: Co se stane, když se přestěhujete do nového bytu během insolvence?

Dobrý den, mám dotaz ohledně insolvence a stěhování. Mám povolenou insolvenci, platím vše jak mám. Přečetla jsem si, že stěhovat se není problém, ale zajímá mě - když bydlím v podnájmu a chtěla bych se přestěhovat na barák u stejné majitelky která by kupovala polovinu baráku a druhou dárce, který mi platí tu insolvenci (otec mého dítěte), zda je možnost že mi to zruší. Nebo zda by se něco změnilo. Jsem vedena jako matka samoživitelka. Děkuji

Dobrý den,

v insolvenci se můžete stěhovat zcela dle libosti (můžete bydlet u kohokoliv), nejsou zde žádná omezení.