Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #15895, Mohu si zrušit pojištění odpovědnosti?

Mohu si zrušit pojištění odpovědnosti?, Pojištění

Životní pojištění od expertů
16.11.2021 Pojištění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, 18.10. 2021 jsem nastoupila na brigádu a z výplaty mi byla stržena částka 700 Kč jako “pojistka na blbost”. Včera 15.11.2021 jsem tam po měsíci skončila. Mám nárok na vracení nějaké částky pojištění, když ta částka 700 Kč je na rok a já jsem byla pojištěna jen 1 měsíc? Děkuji moc.

Dobrý den,

předčasné ukončení pojištění odpovědnosti doporučuji konzultovat s vaší pojišťovnou (resp. zaměstnavatelem, pokud Vám pojištění zprostředkoval). Obvykle se pojištění sjednává na rok a nelze předčasně ukončit (pokud nezanikl předmět pojištění).