Moje zdravé finance, Běžný účet

3.8.2019 Běžný účet

Ve výpisu z účtu se mně objevil poplatek 50 Kč za službu "Moje zdravé finance". Nikdy jsem o tuto službu (ani o jiné spojené s finančním poradenstvím) neprojevila ani náznakem zájem. Žádám o vysvětlení položky a důvodu výše stržené částky.

Dobrý den,

za běžný účet u ČS se platí měsíčně 100 Kč. Při splnění první podmínky (1x platba kartou a příjem min. 7 000 Kč) máte slevu 50 Kč. Při splnění druhé podmínky (investice, hypotéka, doplňkové penzijní spoření, atd.). máte další slevu 50 Kč a vedení účtu je tak zdarma. Chcete-li účet zdarma a bez podmínek, doporučuji Equa bank, která nabízí mimo jiné neomezené výběry z bankomatů všech bank bez poplatků.