Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #11254, Na pobočce bylo málo otevřených přepážek

Na pobočce bylo málo otevřených přepážek, Banka

17.9.2020 Banka

Dobrý den, dnes 17.9.2020 v 10:10 hod jsem požádal na pobočce Jugoslávská v hale uvaděče a o zařazení do pořadí k nějakému stolku, abych si vyřídil potřebné věci ohledně mého konta. K mému úžasu a údivu pracovala jenom jedna přepážka. Ostatní stolky byly prázdné bez počítačů i bez personálu. Nebyl jsem sám, kdo se nad touto skutečností pozastavoval a zlobil se nad tím, že více jak půl hodiny se musí čekat. Odešel jsem bez obsloužení a nebyl jsem sám. Tak takto nemá vypadat bankovní dům a servis pro starší lidi. PC bankovnictví v mém věku již neovládám a odmítám. Je mi 72 let a chci prostě přijít do banky a během několika minut si vyřídit vše potřebné jak tomu vždy bylo. Banka ztrácí klienty. V opačném případě oslovím pořad "Černé ovce" nebo jiný.

Dobrý den,

nejste-li spokojen s úrovní poskytovaných služeb vaší bankou, doporučuji se poohlédnout u konkurence. Na trhu máme přes 30 bank, které Vám rády běžný účet povedou. Máte na výběr banky s širokou pobočkovou sítí (hotovostní i bezhotovostní), banky s možností objednání na pobočku ke svému osobnímu bankéři na konkrétní čas, atd. Stačí si jen vybrat přesně takový produkt, který bude nejvíce odpovídat vašim představám. Napsat do Černých ovcí můžete, ale zajímavou reportáž z případu "musel jsem čekat 30 min. na pobočce" spíše neuděláte.