Jak získat úvěr u CZC od Home Credit s minimální mzdou a zkušební dobou u AČR?

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.4.2020 Půjčka

Dobrý den, je mi 21 let a chci se zeptat, jestli mám nárok na produkt na úvěr u CZC od Home Credit za 30 000 Kč, když jsem od ledna byl na základní přípravě u AČR (což se bere jako zkušební doba) a měl jen minimální mzdu a teď od 1/4/2020 mám hrubý plat 37 500 Kč. Za normálních okolností bych si nebral produkt na úvěr a našetřil si, ale jde mi o to, že jezdím na Hranice a potřebuji to do týdne. První výplata s celým platem mi přijde až 12/5/2020. Jinak mám poslední 2 příjmy 12 122 Kč a jeden příjem 8 500 Kč. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nákupy na splátky nabízené obchodníky bývají velmi nevýhodné. Konkrétně ve Vámi zmíněném případě Home Credit účtuje RPSN ve výši 19,48%, což je 3-5x více, než za kolik by Vám peníze půjčily banky formou půjčky (4-7%). Jak sám píšete, nejmoudřejší by bylo si na kupovanou elektroniku našetřit. Pokud ale nemůžete jinak, požádejte o půjčku svou banku (kde máte veden běžný účet a kam Vám chodí výplata). Získání úvěru (jak u Home Credit, tak u bank) ale není vzhledem k velmi nízkému příjmu jisté, lepší by bylo vyčkat aspoň na první výplatu v plné výši (z 37 500 Kč hrubého Vám při základní slevě na poplatníka doputuje čistého 27 908 Kč).