Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #12449, Navýšení invalidního důchodu v insolvenci

Navýšení invalidního důchodu v insolvenci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsem v ID 3. stupně a mám stanovenou srážku z ID. Splácím pravidelně 1/2 roku. Teď mi k ID přidali 770 Kč. Bude mi z této částky také strhávana nějaká suma? Děkuji

Dobrý den,

z dodatečného příjmu bude velmi pravděpodobně něco sráženo na insolvenci. Zároveň došlo od 1/1/2021 k mírnému navýšení nezabavitelného minima.