Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17259, Nebankovní podnikatelská půjčka se zástavou

Nebankovní podnikatelská půjčka se zástavou, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
13.3.2022 Půjčka

Dobrý den, jak si mohu ověřit solidnost nebankovní společnosti (v mém případě BOLERO GROUP, Kamil Gašpar, IČ 04514564), u které si chci vzít podnikatelský úvěr? A na co si dát pozor při uzavírání smlouvy o úvěru se zástavou nemovitosti? Děkuji. S pozdravem

Dobrý den,

budete-li si brát nebankovní úvěr jako podnikatel (na IČ), nebude se Vás týkat žádná legislativa na ochranu spotřebitele. Věřitel Vám bude moci stanovit téměř libovolné podmínky a nebude mít povinnost ověřovat vaši bonitu. Takové řešení důrazně nedoporučuji.

Nebankovní podnikatelské půjčky se zástavou nemovitosti jsou to nejhorší ze všech špatných řešení. Žádná ochrana spotřebitele a poměrně rychlá ztráta nemovitost v důsledku vaší neschopnosti splácet.

Chcete půjčit peníze? Běžte do banky. Když Vám v bance nepůjčí, dělají to pro vaše dobro - velmi pravděpodobně byste nebyla schopna splácet.