Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15152, Nebankovní poskytovatel úvěrů přestal komunikovat

Nebankovní poskytovatel úvěrů přestal komunikovat, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.8.2021 Půjčka

Dobry den, mám půjčku u společnosti Tando, ta již před několika měsíci neprovozuje svůj web. Peníze si strhávali z karty. Ráda bych doplatila zbytek, ale nevím kolik to dělá. Je možnost se někde dobrat toho, jak je zkontaktovat? Na nic nereagují, na mail, telefon nic. Nejsem si jista, jestli mohu využít účet, ze kterého si to strhávali, ale řádově jde o částku 10 000 Kč, kterou bych chtěla doplatit, když už jsou zrušený. Děkuji

Dobrý den,

stejným problém řeší i ostatní klienti této nebankovní společnosti, zatím bezúspěšně. Pro příště důrazně doporučuji si brát půjčky výhradně u bank. Vyhnete se tak nejistotám spojeným s malými nebankovními poskytovateli úvěrů.