Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #4061, Nejlevnější běžný účet

Nejlevnější běžný účet, Běžný účet

27.11.2017 Běžný účet

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou banku si mám vybrat pro běžný účet. S tím, že bych vybírala z bankomatu cca 4x za měsíc, vklad žádný, převod z účtu na jiný účet cca 2x za měsíc. Chtěla bych si také vybrat nějakou banku, kde bych si založila spořicí účet. Poprosila bych nějakou banku, která je pro mě vhodná, kde nebudu platit mnoho poplatku za vedení účtu a například převádění peněz. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den,

volte běžný účet od Equa bank, kde máte vše zdarma (včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank) a to zcela bez podmínek. Pokud zaplatíte 3x měsíčně kartou (nebo si na účet necháte zasílat výplatu), získáte na spořícím účtu úrok 0,8% do 200 000 Kč. Bez podmínek nabízí ING Bank 0,5% do 300 000 Kč a bonus 500 Kč za založení spořícího účtu.