Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17951, Nemám příjem, potřebuji půjčku se zástavou nemovitosti

Nemám příjem, potřebuji půjčku se zástavou nemovitosti, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
17.5.2022 Půjčka

Dobrý den, přítel mi nadělal takové dluhy, několik půjček přes internet a smart banky, že to nejde splácet. Mám záznam v registru, jsem na rodičovské dovolené a mám byt. Z bankovního pohledu jsem skoro vyvrhel společnosti, ačkoliv celý život poctivě pracuji atd. Existuje nějaká možnost, jak a kdo by mi mohl udělat konsolidaci se zástavou nemovitosti? Prosím poraďte, děkuji za odpověď. Je to strašné.

Dobrý den,

pokud udělal přítel dluhy vaším jménem bez vašeho vědomí, jednalo se o úvěrový podvod, který neprodleně nahlaste Policii ČR. Pokud Vám přítel nadělal dluhy s vaším souhlasem (peníze jste si de facto půjčovala Vy), pak je dluh nezpochybnitelný. Na rodičovské bez příjmu Vám nikdo peníze nepůjčí - z čeho byste půjčku splácela? Nebankovním nabídkám na konsolidace se zástavou nemovitosti se vyhněte obloukem. Tyto nebankovky by Vás o nemovitost velmi rychle připravily (vysoký úrok, RPSN, systém poplatků a sankcí). Těmto firmám nejde o pomoc dlužníkům - naopak se je snaží o nemovitosti připravit. To by byl Váš definitivní konec.