Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #15770, Neplatili jsme půjčky včas, získáme hypotéku?

Neplatili jsme půjčky včas, získáme hypotéku?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, s partnerem si chceme vzít hypotéku. Nyní jsem zjistila, že během pandemie žádal banku o odklad splátek, ale banka to zamítla. Bohužel z důvodu zaměstnání postiženého covidem se asi čtyři měsíce zpozdil se splátkou o 12 dní. Chtěli bychom úvěr doplatit a následně si vzít hypotéku. Přítel má nyní jiné stabilní zaměstnání. Je hypotéka reálná? Děkuji

Dobrý den,

pokud během posledního roku byla partnerovi zamítnuta žádost o odklad splátek a navíc má 4 negativní záznamy v registrech (opoždění se splátkami), šance na získání hypotéky je prakticky nulová.