Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #21334, Nestíhám splácet, insolvenci nechci

Nestíhám splácet, insolvenci nechci, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.5.2023 Půjčka

Dobrý den, prosím o radu. Točím se neustále v dluhové spirále, jedná se o mikropůjčky. Splácím půjčku půjčkou - prosím poraďte mi co dělat. Do insolvence jít nechci z důvodu, že bych si rád v budoucnu vzal hypotéku. Nejedná se o velké částky, jen mi nikdo nikde nechce půjčit, protože je strašně velká měsíční splátka v registrech. Celkově se jedná asi o max 100 000 Kč. Zaplo 21 000 Kč, splatnost jeden měsíc, Rerum 28 000 Kč, splatnost jeden měsíc. Plus mám splátky měsíčně cca 10 000 Kč, příjem cca 33 000 Kč.

Dobrý den,

další peníze Vám nikdo nepůjčí a z platu 33 000 Kč těžko splatíte během jednoho měsíce 59 000 Kč. Nebankovní mikropůjčky jsou bohužel vysoce úročeny a dluh Vám bude každý měsíc narůstat.

Dalších 5 let Vám hypotéku velmi pravděpodobně nikdo nedá, z důvodu stávající předluženosti a nebankovních půjček (vše se zapisuje do registrů). Insolvence by tak mohla být řešením.