Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7457, Nestíhám splácet půjčky

Jak se vyrovnat s půjčkami po insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.9.2019 Půjčka

Dobrý den, jsem po insolvenci, jsem důchodce a vzala jsem si půjčky a nejsem teď schopná je uhradit. Co mohu dělat?

Dobrý den,

obávám se, že Vám nezbývá než znovu projít insolvencí. Každý může v životě udělat špatné rozhodnutí a nabrat si nerozumně půjčky. Proto máme institut osobního bankrotu, který dává dlužníkům šanci na nový začátek i u jinak nesplatitelných dluhů. Vám se ale divím, že Vám jedna insolvence nestačila a udělala jste stejnou chybu podruhé. Teď Vás tak bohužel místo klidné penze čekají minimálně 3 roky ve finančním stresu.