Jak dosáhnout zbývajících 15 000 Kč z výplaty při splácení 100% dluhu po dobu pěti let?

3.9.2019 Ostatní

Dobrý den, můj syn chce požádat o insolvenci. Dá se to udělat tak, aby mu zbývalo z výplaty 15 000 Kč, když by do pěti let zaplatil 100% dluhu? Syn žije sám a děti nemá. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na základě výše příjmu a počtu vyživovaných osob bude stanoveno nezabavitelné minimum (pro jednotlivce bez dětí max. 12 858 Kč). 15 000 Kč tak Vašemu synovi zbývat nemůže. Cílem insolvence je splatit dluh co nejdříve.