Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #7015, Nezabavitelné minimum a jeho navýšení od června

Bude se nám zvýšit měsíční příjem po skončení insolvence a změnách od června?

Dobrý den, jsem s manželem u konce insolvence. Začali jsme splácet v srpnu 2014, máme zaplaceno přes 81%. Doteď jsme dostávali na účet 14 466 Kč. Budeme mít nyní více, když jsou od června změny? Děkuji

Dobrý den,

zvýšení nezabavitelného minima závisí na Vašem příjmu a počtu vyživovaných osob. U jednotlivce bez závazků se zvýšení promítne u příjmu nad 16 000 Kč.