Odhad nemovitosti, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, chtel bych se zeptat, jak probiha zadost o hypotecni uver. Priklad: kupni cena je 5 mil. Kc, k dispozici mam 1,5 mil. Kc, ale pro pripad kdyz odhad bude menis treba o 500 000 Kc, tak si tyto prostredky chci nechat odlozene. Tedy bance reknu, ze mam k dispozici 1 mil. Kc. Banka provede odhad a zjisti, ze kupni cena se rovna odhadu. Ma otazka je, mohu tech 500 000 pridat k te hypotece nebo uz banka pocita s tim, ze mam pouze 1 mil. Kc? Dekuji

Dobrý den,

parametry hypotéky (včetně výše půjčené částky) je možné měnit až do momentu podpisu úvěrové smlouvy. Odhad nemovitosti probíhá ještě před podpisem úvěrové smlouvy, tedy dle výše odhadu se budete moci rozhodnout, kolik použijete vlastních zdrojů a kolik si půjčíte. Doporučuji kontaktovat naše hypoteční specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky. Díky dojednaným velkoobchodním slevám umíme oproti bankám nabídnout nižší úroky a lepší podmínky. Taktéž za klienty platíme všechny poplatky (odhad nemovitost, vklad na katastr, poplatek za sjednání úvěru, atd.).