Refinancovaný hypoteční úvěr: Jak uplatnit úroky ve výši 150 tis. Kč v roce 2021?

Sjednejte si hypotéku online
Dobrý den, prosím o odpověď na refinancovaný hypoteční úvěr. Mám dům, kde bydlím od roku 2010, postavený ze zdrojů hypotečního úvěru. V roce 2021 jsem refinancovala původní úvěr. Mohu v roce 2021 uplatnit z refinancovaného úvěru úroky ve výši 150tis. a nebo mohu využít k odpočtu hranici 300tis? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

nadále můžete uplatňovat až 300 000 Kč, neboť rozhodným dnem je datum tzv. obstarání bytové potřeby (nikoliv datum podpisu refixace).