Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #6435, Platba kartou do zahraničí online

Platba kartou do zahraničí online, Platba

18.4.2019 Platba

Dobry den, prosim o nasledujici informaci. Potrebuji provest platbu eury v ramci Evropy, nikoliv vsak EU. Platbu provedu kartou on-line. Prosim, u ktere banky toto lze provadet s co nejnizsimi poplatky a primo v eurech? Tedy napr. platim 100 Eur a z uctu se mi odecte rovnez 100 Eur? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

platby kartou jsou vždy a u všech bank zdarma. Platíte-li debetní kartou z korunového účtu 100 EUR, banka pošle příjemci 100 EUR a Vám se peníze strhnou v korunách (přepočtené kurzem banky).