Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #23014, Platba odeslaná z bankomatu nedorazila

Platba odeslaná z bankomatu nedorazila, Platba

20.2.2024 Platba

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Dne 6. 2. z účtu banky Creditas z bankomatu byla odeslána částka 1 000 000 Kč na účet České spořitelny. Dne 20. 2. není ještě tato částka převedena. Číslo účtu překontrolováno. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

platba měla dorazit na účet příjemce nejpozději následující pracovní den. Doporučuji neprodleně kontaktovat vaši banku a ověřit stav platby (zdali byla platba řádně zprocesována nebo vrácena na účet odesílatele).