Jak získat zpět zablokované peníze na Blockchainu?

13.5.2022 Podvod

Dobrý den, byla jsem podvedena při obchodování kryptoměnami. Obchodník mi napsal, že mám na Blockchainu zablokované peníze, a že mi pomůže je vrátit na můj účet, pokud zaplatím poplatek 1 100 EUR. Myslím, že je to podvod. Dají se peníze jinak odblokovat?

Dobrý den,

jde o podvod. O peníze zaslané podvodníkům jste definitivně přišla. Určitě jim žádné další peníze neposílejte, původně vloženou částku Vám nevrátí (jen se snaží z Vás vytáhnout více peněz).