Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6920, Poštovní spořitelna - změny v sazebníku od července 2019

Poštovní spořitelna - změny v sazebníku od července 2019, Banka

28.6.2019 Banka

Nemohu dohledat z mého internetu článek, který jsem si včera vyhledala o změnách od 1.7.2019 v Poštovní spořitelně ERA, kde mám účet. Chtěla jsem si ho vytisknout, ale při druhém vyhledání se mně ztratil a článek jsem znovu nemohla na včerejším internetu najít a ztratila jsem spoustu času hledáním tohoto článku, který je velmi důležitý, poněvadž změna nastane již od 1.7.2019 a možnost vyjádřit se a zvážit možnosti je již velmi časově omezen, tak Vás prosím, abyste mně tento článek poslali co nejdřív, tj. dnes na moji e-mailovou adresu domů. Předem moc děkuji.

Dobrý den,

Poštovní spořitelna mění od 1/7/2019 některé položky v sazebníku (např. papírový výpis zdražuje na 40 Kč, vklad hotovosti na účet třetí osobu na 100 Kč, výběr hotovosti na pobočkách pošty na 40 Kč) a posouvá lhůtu pro zadání standardní platby přes internetbanking do 22:00