Jak získat konsolidaci dluhů, když nemám spoludlužníka a nízký příjem?

Nejlevnější půjčka od Zonky
14.11.2022 Půjčka

Dobrý den, ocitla jsem se v nelehké životní situaci. Musím splácet dost vysoké částky, zavinění z mé i jiných stran. Žádala jsem o konsolidaci ale vzhledem k tomu, že jsem sama a není nikdo jiný kdo by mi pomohl, tzv. spoludlužil, mi zatím nikde nemohou pomoci. Můj měsíční příjem bohužel není vysoký a mé neprokazatelné příjmy se bohužel započítávat nemohou. Prosím tedy o nějaké informace, zda existuje nějaká možnost. Mám vlastní byt, kterým bych mohla ručit při žádosti o půjčku. Předem děkuji.

Dobrý den,

ve vaší situaci (nízký příjem, neoficiální příjmy, vysoké splátky/předluženost) Vám nikdo peníze nepůjčí. Snižte své výdaje na minimum (žijte o chlebu a vodě), dočasně zvyšte své příjmy (brigády či směny navíc) a splácejte co to jde. Bojujete o svůj byt - pokud nebudete splácet, spadnete do exekuce, v rámci které byste o byt přišla. Obloukem se vyhněte všem nebankovním společnostem - s bytem byste pro ně byla doslova lovnou zvěří Půjčili by Vám velmi ochotně, ale zároveň by se postarali o to, abyste dluhy nikdy nesplatila (vysoké RPSN a smluvní pokuty) - o byt byste definitivně přišla.