Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #11168, Práce v bankovnictví

Co dělat, když skončíte v insolvenci kvůli změně v bance?

8.9.2020 Banka

Pokračování dotazu č. 11166: Dobrý den, jednalo by se o bankéře na přepážce. V insolvenci jsem skončil z důvodu, že se Citibank prodala Raiffeisenbank a dá se říci, že ze dne na den jsem přišel o pozici, kde jsem vydělával poměrně nadstandardní mzdu. Děkuji

Dobrý den,

každá banka klade na osobní bankéře trochu jiné nároky (a nabízí jinou mzdu). Doporučuji se ohledně požadavků informovat přímo v bance, u které byste chtěl pracovat. Banky (ani jiné instituce) nezkoumají, proč jste skončil v insolvenci či kolik se Vám povedlo splatit (minimum nebo třeba celých 100%).