Věřitelé se přihlašují na poslední chvíli - je to obvyklé?

Dobry den, do konce lhůty pro přihlášení pohledávek zbývá necelých 14 dní. Prozatím je přihlášena částka ve výši cca 10% procent všech pohledávek (zhruba třetina věřitelů). Je to obvyklé, ze se věřitelé přihlašují "na poslední chvíli"? Děkuji

Dobrý den,

těžko soudit. To je jako kdybyste se zeptal, co běžně obědvají věřitelé (každý něco jiného). Někteří věřitelé se přihlašují dříve, jiní později, lichváři se třeba ani nemusí přihlásit vůbec (protože příslušenství nad 100% jistiny se nově bere jako podřízená pohledávka, ze které by pravděpodobně stejně nic neměli). Pro Vás platí, že k nepřihlášeným pohledávkám se později nepřihlíží.