Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #3569, Příjemci platba nedorazila

Příjemci platba nedorazila, Platba

18.5.2017 Platba

Dne 4.5.2017 došlo k převodu čásky 740,00 Kč na účet 2102308363/2700, vs 4730833915. Do dnešního dne není nic zaplaceno a ani nedošlo k navrácení.

Dobrý den,

tuzemský mezibankovní platební styk trvá max. 2 pracovní dny, tedy platba musela být na Vámi zmíněný účet připsána nejpozději v úterý 9/5. Doporučuji příjemci platby zaslat emailem potvrzení o provedené platbě, které si můžete vygenerovat zdarma přes internetbanking.

Zřejmě se jednalo o platbu firmě Avast za jejich antivirus. Zvažte, nakolik je nutné za tento program platit, když je dnes možné vybírat z široké nabídky bezplatných antivirů (jeden má v nabídce i přímo Avast, dále AVG free, atd.).