Přišel jsem o 300 000 Kč, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
20.1.2021 Akcie a investice

Dobrý den, prosím vás, neznáte společnost trade360? Jedná se o platformu na burze. Chtěl jsem investovat peníze, cca 300 tis. Byl jsem rozhodnut o ně přijít, ale ne o částku, kterou podvodníci od mě vytáhli, nejedná se o malou částku. Na koho se mohu obrátit? Jaká je šance že peníze dostanu zpět? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Vy jste dal 300 000 Kč neznámé firmě z Kypru na investice a divíte se, že jste o peníze přišel? Malým dětem se říká, aby nechodily s cizími lidmi. Dospělým by se evidentně mělo říkat, aby nedávaly statisíce neznámým lidem a firmám ze zahraničí.

Chcete investovat? Výborně. Nejprve několik měsíců až let sledujte trhy, učte se a sbírejte zkušenosti. Pak si prostřednictvím známého českého účastníka trhu s cennými papíry kupte akcie třeba za 50 000 Kč, čímž si osaháte nástroje pro obchodování. Opět několik měsíců pozorujte svou investici a dále sbírejte zkušenosti. Proběhlo všechno dle vašich představ? Zkuste investovat více či podobným postupem vyzkoušejte jiné/rizikovější investice. Určitě neposílejte neznámé zahraniční firmě statisíce na blind.