Pro finančního poradce, Běžný účet

19.6.2018 Běžný účet

Dobry den, zalozili jsme si spolecnost, ktera se zabyva prepojistovnictvim, coz znamena broker mezi pojistovnou a prepojistovnou. Zalozili jsme ucet v KB, ale hned po prvni transakci nam byl ucet zrusen bez udani duvodu. Nasledne po osloveni nekolika bank nam ucty bylo odmitnute. Muzete mi vysvetlit, v cem muze byt problem? Jelikoz tato cinnost je regulovana CNB a licenci k teto cinnosti muze dostat pouze clovek, ktery ma VS a praxi pres 5 let v oboru pojisteni a uspesne vykonane zkousky v CNB. Poradili by jste nejakou banku, kde by ucet nebyl problem otevrit?

Dobrý den,

zprostředkovatelé pojistných a investičních produktů mají obecně v Čechách velmi špatnou pověst. Dokonce o nich byl natočen i dokument Rada nad zlato. Proto je možné, že s vámi nebude chtít mnoho lidí (a bank) spolupracovat.